אולם לחינות בירושלים

טקסי חינה באלגרו הם מסורת. כבר שנים שאנו מלווים זוגות בטקס חינה בדיוק לפי בחירתם וכמובן על פי המסורת, התלבושות, הטקס וגם המאכלים. אם אתם מעוניינים בהצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור החינה שלכם לחצו כאן 

הטקס הנודע ביותר מבין טקסי החינה הרבים בעדות השונות הינו טקס חינה מרוקאית:
בטקס זה נוהגים לערוך באוהל חינה מקושט ומאובזר בפריטים שמאפיינים ומהווים סמלים של העדה מרוקאית כגון: שטיחים,
כריות עגולות גדולות, ריהוט ממרוקו, ועוד רבים. בלב האוהל חינה מרוקאית מתיישבים המאורסים, כל אחד על כורסא גדולה ומפוארת, כאשר הם לבושים בלבוש יוקרתי המתאפיין בעיקר על בסיס צבעי לבן, זהב, ובורדו.
 

כאשר עורכים חינה מרוקאית, בין אם באולם אירועים בירושלים ובין אם בכל מקום אחר, מייחסים חשיבות רבה לתלבושות: במהלך הטקס, לובשים המאורסים שלושה סוגי תלבושות. בדרך כלל, התלבושות יהיו מעוצבות לפי הצבעים המרכזיים של הטקס חינה מרוקאית – זהב, לבן, ובורדו. בחלק הראשון של הטקס לובשים בגדי קבלת פנים, ובחלק השני, הכניסה של הזוג לטקס עם אפיריון או כרכרה, לובשים בגדי כניסה.
 

החלק השלישי בטקס חינה מרוקאית הוא טקס מריחת החינה על הידיים: בחלק זה, לא רק הזוג מחליף בגדים אלא גם האורחים בטקס. בנוסף לבגדים, בחלק זה גם עונדים תכשיטים יקרים וגם מוסיפים אבזור כגון: כתרים, תרבושים ועוד. במידה והנכם מפיקים את הטקס עצמאית, תדאגו לכך שיהיה מספיק לבוש עבור כל אורח ואורח. במידה וחברת הפקות מפיקה לכם טקס חינה מרוקאית, תדאגו להזמין מראש דרכם מספר מדויק לפי כמות האורחים שלכם.
 

אז בואו נעשה סדר: טקס חינה מרוקאית מחולק לשלושה חלקים והם – קבלת הפנים, כניסת הזוג לאוהל/אולם, טקס מריחת החינה המשלב הגשת מתנות ומסיבת ריקודים.טקס חינה מרוקאית מסמל בתוכו אושר ועושר, הרבה מתוק, פוריות (זרע בר קיימא), אור בזוגיות של חיי הנישואין ושלום בית נצחי.

 

טקסי חינה באלגרו הם מסורת. כבר שנים שאנו מלווים זוגות בטקס חינה בדיוק לפי בחירתם וכמובן על פי המסורת, התלבושות, הטקס וגם המאכלים. 

053-9424590​